Dovolená Spojené Arabské Emiráty

Dovolená ve Spojených Arabských Emirátech

Spojené Arabské Emiráty nejsou zemí jen tak ledajaké dovolené. To poznáte ve chvíli, kdy vystoupíte na letišti. Je to naprosto jiná kultura, čehož si musíte být včas vědomi, abyste se nedopustili nepříjemného faux pas či přestupku. Před vycestováním je třeba si také zařídit turistické vízum.

V Emirátech si můžete užívat překrásné písčité pláže, čisté moře a luxus plynoucí z ohromného bohatství této země. Golfová, tenisová a kriketová hřiště i jízdárny jsou běžně k dispozici a mnohdy jsou i součástí samotných hotelů. Velké oblibě se těší trhy a bazary, které nabízí luxusní látky, šperky, zlato i umělecké předměty a elektroniku. Navíc se mohou Emiráty pochlubit velkým množstvím islámských památek a moderní architekturou, která na člověka mnohdy působí, jako by pocházela z vesmíru.

Libujete-li si v přepychu, určitě se vydejte do nadpozemské Dubaje, která se může pochlubit luxusními hotely, světovými kulinářskými specialitami a bohatou zábavou. Kromě nakupování, slunění se na pláži a poznávání si tu můžete i zalyžovat a to dokonce na opravdovém sněhu, žádné umělé trávníky. Těsně v závěsu je Abú Dhabí, které má též velmi vysoký standard služeb a širokou nabídku zajímavých aktivit. Je-li na Vás přepych těchto měst příliš, můžete zamířit do Sharjah či Ras al Khaimah. Tyto emiráty jsou vhodné pro cestování a poznávání. Navíc jsou tu ceny o něco příznivější. Musíte se ale smířit s konzervativnějším přístupem k zábavě. Tradiční noční život zde nenajdete. Zato si ale přes den můžete užívat několikakilometrové písčité pláže a průzračné moře.

Rozhodli jste se strávit dovolenou ve Spojených Arabských Emirátech? Vyberte si tedy ze skvělé nabídky zájezdů.

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Zájezdy

Více zájezdů do Spojených Arabských Emirátů

Navíc jsou v nabídce i zájezdy last minute.