Spojené arabské emiráty Abu Dhabi | Dovolená Abu Dhabi

V dnešní době je cestovní ruch v Abú Dhabí v počátcích. Zatím se většina turistů hrne do věhlasné Dubaje. Ale Abú Dhabí má slušně nastartováno, aby tohoto giganta předčilo.

Abu Dhabi - dovolená

Pokud se sem vydáte na dovolenou, budete si moci užívat krásných písčitých pláží nepřeplněných turisty, městských tříd s mnoha obchody, restauracemi a zábavními podniky i báječná sportovní střediska, kterých je tu nespočet. Najdete tu špičková golfová hřiště, tenisové kurty, jízdárny i akvaparky.

Tak jako v Dubaji ani v Abú Dhabí nechybí luxusní hotely nabízející pohádkový komfort. Sedmihvězdičkové hotely nejsou výmysl ale skutečnost. Zdobí je zlato, mramor a vše doslova prýští přepychem. Jsou tu ale i hotely, které se blíží těm evropským, a jsou za relativně přijatelné ceny. Pokud hotely nemají vlastní pláž, což je tu téměř běžné, mohou se chlubit minimálně skvělým bazénem. Moderní vybavení a pohostinnost na Vás čekají ve všech hotelích. Očekávejte vysoký standard služeb i zázemí zábavních a sportovních středisek jako jsou restaurace, bary, diskotéky, golfová hřiště, tenisové kurty, koňské jízdárny, wellness centra apod.

Naplánujte si dovolenou včas a vyberte si zájezd z následující nabídky Abu Dhabi pro letošní rok.

Dovolená Abu Dhabi - Zájezdy

Více zájezdů do Abu Dhabi

Nabídka je rozšířena i o zájezdy last minute Abu Dhabi.